Blog

Maturitní video - 4.A a 4.B Gymnázium Roudnice nad Labem

Klip | 4.A+B Gympl Roudnice

Reklama na Kaufland? Rady do života? Slzy štěstí i jedinečné akrobatické kreace najdete v našem novém maturitním videu! Ty nejlepší momenty z maturitního plesu tříd 4.A a 4.B! Přejeme příjemnou podívanou :-)

Půlnoční překvapení | SŠ POHODA Litoměřice

Půlnočko | SŠ POHODA

Náš poslední maturitní ples se nesl v americkém stylu, stylizované vystoupení americké TV Show si připravili studenti posledního ročníku SŠ Pohody v Litoměřicích. Každý maturant převedl své dovednosti a publikum se v některých momentech skutečně nestačilo divit! Sledujte jejich půlnoční překvapení, které servírujeme sestříhané hned druhý den ráno :-) 

Maturitní ples | 4.A Gymnázium Lovosice

Klip | 4.A Gymnázium Lovosice

Maturitní vidoeklip z plesu maturantů 4.A gymnázia Lovosice. Jejich maturitní ples byl v tématu Asterixe a Obelixe a vy si nyní můžete vychutnat ty nejlepší momenty!

SPŠ Česká Lípa - 4.D SPŠ Česká Lípa 18.03.2017 předmaturitní video

Velká cena průmky | 4.D SPŠ Česká Lípa

Natáčet předmaturitní video pro maturanty 4.D ze SPŠ Česká Lípa byl vskutku zajímavý zážitek. Maturitní měli ples v rytmu automobilového závodu, proto jsme natáčení uskutečnili na autodrom Sosnová u České Lípy. Bylo zrovna období velkých mrazů a trať byla pokrytá ledem. Celé video jsme tedy natáčeli při opravdu minimálních rychlostech a následně jsme ho v počítači zrychlili, aby to vypadalo trochu akčně :) Užili jsme si plno srandy a nakonec vzniklo video, které mělo skvělý ohlas! Mrkněte :) 

SPŠ Česká Lípa - 4.D SPŠ Česká Lípa 18.03.2017 maturitní ples

Nástup | 4.D SPŠ Česká Lípa

Velká cena průmky se včera jela v hotelu Merkur v České Lípě! Maturanti ze 4.D SPŠ Česká Lípa měli svůj ples zvládnutý na jedničku! Aby mohla vzniknout show jakou včera převedli, trénovali spolu se svou choreografkou Káťou Kohoutovou intenzivně a z plných sil již dávno před plesem. Na plese jsme poprvé prezentovali také předmaturitní video natáčení na autodromu Sosnová (video přikládáme níže). Přejeme příjemnou podívanou a těšíme se zase příště v Lípě! 

Půlnoční překvapení | 4.A Gymnázium Lovosice

Půlnočko | 4.A Gymnázium Lovosice

Půlnoční překvapení maturantů 4.A z Gymnázia Lovosice. Jejich maturitní ples byl v tématu Asterixe a Obelixe a vy si nyní můžete vychutnat jejich stylové vystoupení!

Oktáva - maturitní videoklip gymnázium Roudnice

Klip | Gympl Roudnice Oktáva 2017

Mafiání z Roudnice mají svůj videoklip! Celý ples začal prezentací předmaturitního videa ve stylu mafiánské kráděže správného řešení maturitních zkoušek. Následovalo breakdance vystoupení od Sequence Crew, předtančení maturantů, tanec s rodiči a na závěr večera nechybělo ani půlnoční překvapení

Oktáva - předtančení gymnázium Lovosice

Nástup | Gympl Lovosice Oktáva

Jukebox! To bylo téma plesu maturantů oktávy gymnázia Lovosice. Pod vedením Máry Payne studenti převedli skvělý výkon a Vy se nyní můžete podívat, co v Litoměřicích zvedlo hosty ze židlí!

Euroškola Česká Lípa - H4 a P4A předtančení

Nástup | Euroškola Česká Lípa

Třídy H4 a P4A z Euroškoly v České Lípě si pro svůj ples zvolili téma "Fantasy". Vy se nyní podívejte na jejich předtančení kde můžete poznat například Alenku v říši divů, Petra Pana a mnoho dalších! Mrkněte!

Svatební klip | Markéta ♥ Michal - statek Svaté Pole

Svatební klip | Markéta ♥ Michal

Krásní prostředí, emoce, přátelé, zamilovanost v očích. Svatební video Markéty a Michala skvěle odráží atmosféru celého dne, magické datum 7.7.2016. Měli přímo ÚŽASNÝ svatební dort a spousta dalších detailů, na které budeme dlouho vzpomínat!

©2011-2017 Forpix videography Vytvořil Petr Myšák