Maturitní video

VIDEOKLIP - SPŠ Česká Lípa - 4.D SPŠ Česká Lípa 18.03.2017 maturitní ples

Klip | 4.D SPŠ Česká Lípa

Třída 4.D nám zůstane navždy v paměti, spolupráce s nimi byla jedinečná. Drtivá většina třídy jsou kluci a svůj ples pojali opravdu zodpovědně. Že to byla opravdu jízda můžete vidět v jejich videoklipu - dokonce i kameramani si zatančili. Celý ples se nesl v tématu "Velká cena průmky" a společenský sál v České Lípě praskal ve švech. Protože byl ples poslední plesové sezony 2017, všichni chtěli vidět tuto pomyslnou třešničku na dortu. Přejeme příjemnou podívanou a těšíme se zase příště v Lípě! 

Oktáva - Klip gymnázium Lovosice - the best of oktáva

KLIP | Gympl Lovosice Oktáva

Ples v tématu jukebox a ty nejlepší momenty v krátkém klipu! Maturanti oktávy gymnázia Lovosice pod vedením Máry Payne převedli skvělý výkon a Vy se nyní můžete podívat na sestřih z jejich plesu!

Euroškola Česká Lípa - H4 a P4A videoklip z plesu

Klip | Euroškola Česká Lípa

Třídy H4 a P4A z Euroškoly v České Lípě si pro svůj ples zvolily téma "Fantasy". Vybrali jsme z jejich večera ty nejlepší momenty a vytvořili opravdu nabité video plné emocí. Mrkněte!

Maturitní videoklip z plesu | 4.A GJJ Litoměřice 2017 (Hasiči)

Klip | 4.A GJJ - Hasiči

Hasiči a na závěr aquabely! To byla hlavní náplň plesu 4.A GJJ v Litoměřicích. Autonehoda třídního profesora, výjezd požárníků alias maturantů, skvělá taneční show s diváky, spoustu konfet, létající třídní profesorka a mnohem více! 

Maturitní videoklip - 1.KŠPA Litoměřice 4.A a 4.B

Klip | 1.KŠPA Litoměřice

Skvěle nabitý ples uspořádali maturanti z 1.KŠPA v Litoměřicích. Puntíky, dobrá nálada, zajímavá vystoupení a v neposlední řadě také pilně nacvičená choreografie při vytoupení samotných studentů. Připomeňme si ty nejlepší momenty! 

Maturitní video - 4.A a 4.B Gymnázium Roudnice nad Labem

Klip | 4.A+B Gympl Roudnice

Reklama na Kaufland? Rady do života? Slzy štěstí i jedinečné akrobatické kreace najdete v našem novém maturitním videu! Ty nejlepší momenty z maturitního plesu tříd 4.A a 4.B! Přejeme příjemnou podívanou :-)

Půlnoční překvapení | SŠ POHODA Litoměřice

Půlnočko | SŠ POHODA

Náš poslední maturitní ples se nesl v americkém stylu, stylizované vystoupení americké TV Show si připravili studenti posledního ročníku SŠ Pohody v Litoměřicích. Každý maturant převedl své dovednosti a publikum se v některých momentech skutečně nestačilo divit! Sledujte jejich půlnoční překvapení, které servírujeme sestříhané hned druhý den ráno :-) 

Maturitní ples | 4.A Gymnázium Lovosice

Klip | 4.A Gymnázium Lovosice

Maturitní vidoeklip z plesu maturantů 4.A gymnázia Lovosice. Jejich maturitní ples byl v tématu Asterixe a Obelixe a vy si nyní můžete vychutnat ty nejlepší momenty!

SPŠ Česká Lípa - 4.D SPŠ Česká Lípa 18.03.2017 předmaturitní video

Velká cena průmky | 4.D SPŠ Česká Lípa

Natáčet předmaturitní video pro maturanty 4.D ze SPŠ Česká Lípa byl vskutku zajímavý zážitek. Maturitní měli ples v rytmu automobilového závodu, proto jsme natáčení uskutečnili na autodrom Sosnová u České Lípy. Bylo zrovna období velkých mrazů a trať byla pokrytá ledem. Celé video jsme tedy natáčeli při opravdu minimálních rychlostech a následně jsme ho v počítači zrychlili, aby to vypadalo trochu akčně :) Užili jsme si plno srandy a nakonec vzniklo video, které mělo skvělý ohlas! Mrkněte :) 

SPŠ Česká Lípa - 4.D SPŠ Česká Lípa 18.03.2017 maturitní ples

Nástup | 4.D SPŠ Česká Lípa

Velká cena průmky se včera jela v hotelu Merkur v České Lípě! Maturanti ze 4.D SPŠ Česká Lípa měli svůj ples zvládnutý na jedničku! Aby mohla vzniknout show jakou včera převedli, trénovali spolu se svou choreografkou Káťou Kohoutovou intenzivně a z plných sil již dávno před plesem. Na plese jsme poprvé prezentovali také předmaturitní video natáčení na autodromu Sosnová (video přikládáme níže). Přejeme příjemnou podívanou a těšíme se zase příště v Lípě! 

©2011-2017 Forpix videography Vytvořil Petr Myšák